NYHETER        PRODUKTER        SUPPORT        KONTAKT        OM OSS        WEBBSHOP
Telefon: 0771-23 24 30
----
info@norsecraftgeo.se
support@norsecraftgeo.se
   
       
Kontor      
Öst (Huvudkontor)
Orrvägen 26
192 55 SOLLENTUNA
Fax: 08-650 04 53
Väst
Orrekulla industrigata 19
425 36 HISINGS KÄRRA
 
Syd
Industrigatan 17
243 32 HÖÖR
 
 

 
     
Norsecraft Geo AB, Maskinkontroll Org.nummer: 556686-2743
-
 Per Westerberg
 VD / CEO
08-684 51 510
 
per.westerberg@norsecraftgeo.se
 
 Stefan Hoffsten
 Försäljning
08-684 51 511
 
stefan.hoffsten@norsecraftgeo.se
 
 Klas Rolofsson
 Försäljning
031-38 72 403
 
klas.rolofsson@norsecraftgeo.se
 
 Lars Rosen
 Försäljning
072-002 76 74 lars.rosen@norsecraftgeo.se
 Martin Månsson
 Service- och Supportansvarig
031-38 72 406
 
martin.mansson@norsecraftgeo.se
 
 Eddy Törnqvist
 Service- och supporttekniker
070-783 59 06
 
eddy.tornqvist@norsecraftgeo.se
 
 Rasmus Djupedal
 Support
08-684 51 507
 
rasmus.djupedal@norsecraftgeo.se
 
 Ahmed Khleif
 Support
08-684 51 557
 
ahmed.khleif@norsecraftgeo.se
 
 Kristian Rosén
 Servicetekniker
08-684 51 509
 
kristian.rosen@norsecraftgeo.se
 
 Jonas Hoffman
 Servicetekniker
08-684 51 512
 
jonas.hoffman@norsecraftgeo.se
 
Norsecraft Geo Position AB, Survey Org.nummer: 556880-2036
 Bengt Lindell
 VD / CEO
08-684 51 504
 
bengt.lindell@norsecraftgeo.se
 
 Susanne Gavhed
 Försäljning
08-684 51 551
 
susanne.gavhed@norsecraftgeo.se
 
 Petteri Lindö
 Försäljning
031-38 72 407
 
petteri.lindo@norsecraftgeo.se
 
 Linus Myrbäck
 Teknisk chef
031-38 72 411
 
linus.myrback@norsecraftgeo.se
 
 Niclas Ruta
 Eftermarknad
08-684 51 552
 
niclas.ruta@norsecraftgeo.se
 
 Martin Magnusson
 Eftermarknad
031-38 72 404
 
martin.magnusson@norsecraftgeo.se
 
 Berndt Roesler
 Servicetekniker
031-38 72 402
 
berndt.roesler@norsecraftgeo.se
 
 Fernando Bosch
 Servicetekniker
031-38 72 408
 
fernando.bosch@norsecraftgeo.se
 
 Lars Netterberg
 Ekonomichef
08-684 51 506
 
lars.netterberg@norsecraftgeo.se
 
 Andreas Otterborg
 Inköp och Logistik
031-38 72 401
 
andreas.otterborg@norsecraftgeo.se
 
     
 




 

-
Huvudkontor

Norsecraft Geo AB
Orrvägen 26
192 55  SOLLENTUNA
-
Kontakt
0771-23 24 30
info@norsecraftgeo.se
support@norsecraftgeo.se
  -
 
   
©Norsecraft Geo AB 2016